Bewoners van ReVa Groen en Duurzaam Cultuur, Sport en Religie Zorg, Hulp en Welzijn Veiligheid en Verkeer Wonen, Leren en Werken Gemeente en Politiek Geschiedenis van ReVa

Wandelen langs literaire sporen in onze wijk

De plaquette met het echtpaar Willem Kloos en Jeanne Reyneke van Stuwe op de Regentesselaan zullen veel mensen wel kennen. Maar in onze wijk zijn veel meer sporen van literatuur te vinden.

Wandelen met Weimarchief

De Weimarchiefgroep organiseert een wandeling langs zulke literaire sporen: langs geboortehuizen en woonhuizen van schrijvers en langs fragmenten uit de literatuur in brede zin. Dat wil zeggen uit romans, verhalen, gedichten, herinneringen, columns, enzovoorts.

Data, plaats en tijd

De wandeling vindt twee keer plaats: op zaterdag 2 september en op woensdag 6 september.

De wandeling start om 15.00 uur bij het Wijklaboratorium, hoek Weimarstraat/ Noorderbeekdwarsstraat, en duurt anderhalf uur. Per keer kunnen maximaal tien personen meelopen. Uw gids is Gerard van der Bijl. Opgave via bijl23@xs4all.nl, onder vermelding van gewenste datum, aantal personen en (mobiel) telefoonnummer.

Tekst: Gerard van der Bijl
Foto: Piet Vernimmen