Bewoners van ReVa Groen en Duurzaam Cultuur, Sport en Religie Zorg, Hulp en Welzijn Veiligheid en Verkeer Wonen, Leren en Werken Gemeente en Politiek Geschiedenis van ReVa

Voorstel HTM: twee tramhaltes lijn 12 opheffen in onze wijk

Van het Platform Beter Stedelijk en Regionaal Openbaar Vervoer Haaglanden hoorden we over het voorstel van de HTM om in onze wijk twee haltes van lijn 12 op te heffen. Het gaat om de halte Copernicusplein en de halte Edisonstraat/Laan van Meerdervoort. Daarnaast gaat in dit voorstel het aantal tramritten omlaag naar 1 keer per 15 minuten.

Nu praten we vanuit de wijk al mee over de aanpassingen van de haltes van lijn 12 aan de nieuwe brede trams. Inclusief de aanpassing van de haltes aan mensen met een beperking. Daar lijken de huidige vijf haltes van lijn 12 nog uitgangspunt van gesprek.

Donderdag 11 maart staat dit onderwerp op de agenda van de Raadscommissie Leefomgeving. Er is gelegenheid om (digitaal) in te spreken over dit onderwerp. Kijk op de site van de Gemeente Den Haag.

Wie mee wil praten over de toekomst van lijn 12 kan zich melden bij de redactie van KonkreetNieuws.